Aktuality | Com2Com

Na úvod » Aktuality

ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o.

Společnost ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o. vstoupila na český trh v srpnu roku 1991. Svou první pobočku otevřela v Praze. Od poloviny roku 2011 patří společnost ASKO – NÁBYTEK k podnikové skupině PORTA, která sídlí ve městě Porta Westfalica v Německu.

 
 
 

 
 

FUKA SPEDITION, s.r.o.

"Na pana Šimůnka jsem kdysi dostal kontakt od mého obchodního partnera. Díky dobré referenci jsem s ním už podruhé spolupracoval při výběrovém řízení, kde byla výsledkem úspora 25%. Zajistil všechny potřebné úkony od přípravy dokumentace, vyjednávání s operátorem, kontrolu následné smluvní dokumentace až po navedení služeb do našeho provozu".
Za FUKA SPEDITION, s.r.o. Petr Luksch, majitel 

 
 
 

 
 

Commode s.r.o.

Kertak Energy s.r.o.
P A R D A M , s.r.o.
PLAY & WIN R.D. a.s.

 
 
 

 
 

SPN - pedagogické nakladatelství, a.s.

SPN Soukromé Pedagogické Nakladatelství patří v současnosti mezi významné nakladatelské a vydavatelské instituce v České republice. Specializuje se na vydávání učebnic všeobecněvzdělávacích předmětů pro základní školy, pro školy střední i pro využití nejširší veřejností.

Více informací k obchodnímu případu naleznete v záložce "Případová studie".

 
 
 

 
 

INCOCZECH TRAVEL PRAGUE, a.s.

Cestovní agentura IncoCzech Travel Prague, a.s zahájila svoji činnost v roce 1993. Od samotného začátku bylo obchodním cílem společnosti poskytovat kvalitní služby cestovního ruchu na území bývalého Československa, později s přibývajícími zkušenostmi v celé oblasti střední Evropy.

 
 
 

 
 

ABAS SR Management s.r.o.

"Aktualizace podmínek po 24 měsících nám přinesla další výrazné možnosti úspor", shrnuje Jaroslav Dadaj spoupráci po vyjednávání se Slovak Telekom.

 
 
 

 
 

NICOTRANS a.s.

NICOTRANS je stabilní dopravní firma s tradicí. Na poli tuzemské i evropské nákladní dopravy působí již od počátku roku 2001. V současné době vlastní 200 kamionů a zaměstnává více než 450 zaměstnanců.
S com2com spolupracujeme více jak 6 let - Jaroslav Šebek, majitel.

 
 
 

 
 

Bunzl CS s.r.o.

Bunzl CS je velkoobchodní a distribuční společnost s tradicí sahající na českém i slovenském trhu do začátku devadesátých let. Společnost se specializuje na nabídku spotřebního obalového materiálu, jednorázového nádobí, a čistících, úklidových a ochranných prostředků. Bunzl CS, člen skupiny Bunzl, představuje ucelenou nabídku výrobků těžící z přístupu k širokému spektru výrobců v Evropě i v Asii a rovněž ze zkušenosti v dodávkách obalových řešení globálním maloobchodním řetězcům.

 
 
 

 
 

DHW Pro s. r. o.

Společnost DHW Pro se především zaměřujeme na velkoobjemové přepravy – JUST IN TIME pro automobilový průmysl. Činnost v České republice zahájila v roce 1995, v současné době zaměstnává více než 70 pracovníků. 
Jiří Švejda - jednatel

 
 
 

 
 

ABAS IPS Management s.r.o.

"Díky úzké spolupráci pana Jindřicha Šimůnka s vedoucím pracovníkem našeho IT oddělení panem Michalem Pospíšilem jsme dokázali výrazně optimalizovat náklady za telekomunikační služby u mobilních telefonů i připojení našich lokalit do internetu", konstatuje paní Vladimíra Popardowská.

 
 
 

 
 

Bluetech s.r.o.

Jsme dlouholetým výrobcem pásových dopravníků a technologií pásové dopravy. Pásové dopravníky jsou určeny k přenášení takřka jakéhokoliv sypkého či kusového materiálu od minimálního množství a velikosti, po desítky tun hodinového výkonu. Dopravníky vyrábíme na zakázku dle individuálních potřeb našich zákazníků. Poskytujeme konzultační a odbornou pomoc.

 
 
 

 
 

ESA s.r.o. - přední logistická společnost a další efektivní spolupráce s com2com

Požadavkem společnosti ESA s.r.o. byla poptávka a vyhodnocení podmínek všech mobilních operátorů s cílem potvrzení si optimální ceny nakupovaných služeb. Pozici obchodního partnera po provedení výběrového řízení uhájil stávající dodavatel, se kterým byla podepsána nová rámcová smlouva.
Roman Pekrt, jednatel

ESA s.r.o. - jsme společnost s mezinárodní účastní, působíme na globálních trzích, proto v naších řadách naleznete zaměstnance z různých zemí. Realizujeme kompletně všechny logistické služby včetně podpůrných činností.

 
 
 

 
 

NMS Market Research s.r.o. - potvrzení konkurenceschopnosti

NMS Market Research nabízí kompletní služby v oblasti výzkumu trhu. Naše služby vždy přizpůsobujeme konkrétním potřebám klienta. Každému výzkumu věnujeme zvláštní péči a hledáme řešení s použitím našich odborných znalostí, zkušeností a intuice. 
Vlastníme aplikační řešení pro online prezentaci výsledků výzkumů a softwarovou podporu sběru či analýzy dat. Veškerá řešení jsou vytvářena přesně na míru požadavkům jednotlivých výzkumů. 
"Musíme umět reagovat na tržní prostředí a ekonomické vstupy jsou pro náš business nesmírně důležité. I proto jsme opět spolupracovali s panem Šimůnkem".

Jan Bernard - jednatel  

 
 
 

 
 

PRADAST, spol. s r.o.

Ing. Petr Steinbauer - realizaci poptávkového řízení na dodavatele mobilních telekomunikačních služeb s p. Šimůnkem hodnotím jako bezproblémovou a na profesionální úrovni.

Společnost se již 20 let zabývá kompletními realizacemi stavebních projektů.

 
 
 

 
 

NMS Market Research s.r.o.

NMS pomáhá největším hráčům na trhu již od roku 1998 zlepšovat zákaznický servis, nabízet lepší produkty a získávat nové zákazníky. Pomocí chytrých řešení v oblasti marketingového výzkumu pomáháme našim klientům lépe rozumět svým zákazníkům a proměnit toto porozumění ve správná obchodní rozhodnutí. A i NMS provedla před několika lety správné obchodní rozhodnutí, když začala spolupracovat s p. Šimůnkem.

Jan Bernard, jednatel

 
 
 

 
 

AGROZET České Budějovice a.s.

"Od roku 1997 jsme zákazníky stejného operátora, nyní však dodavatele měníme. Výběrové řízení nás přesvědčilo a provedli jsme výraznou změnu v nákupu služeb - virtualizace pobočkové ústředny a přechod na technologii VoIP u pevných linek je její nedílnou součástí".
Ing. Marie Půrová - člen představenstva a finanční ředitelka

 
 
 

 
 

A.K.U.P.I. CB spol. s r.o.

Další výběrové řízení jsme opět provedli s panem Šimůnkem. Výsledkem druhé spolupráce je další významná úspora provozních nákladů.
Patrik Pilát, jednatel

Společnost AKUPI byla založena v roce 2000 s primárním zaměřením na efektivní řešení v oblasti odpadového hospodářství. Od roku 2002 se AKUPI zabývá komplexními přípravnými pracemi pro stavby. V roce 2004 vyrostla v rámci skupiny specializovaná divize na demoliční, těžební a zemní práce. V té době začíná působit i společnost CLAY CB zaměřená na důlní činnost a dodávky jílovitých materiálů.

 
 
 

 
 

KODE C.B. s.r.o.

Firma KODE C.B. s.r.o. vznikla v druhé polovině roku 1999. Svoji činnost v oblasti nákladní autodopravy společnost zaměřila na Českobudějovicko, kde byla zřízena provozovna KODE C.B. s.r.o. v Českých Budějovicích. Naše služby – zavážení drceným kamenivem a štěrkopísky – využívaly od roku 1999 například firmy Bohemia Asfalt, Berger Beton, CEMEX, Českomoravský beton, ČR Beton, Frischbeton, Kámen a písek, HOCHTIEF, Eurovia, Skanska, Strabag a.s., Swietelsky, TBG Planá u Č.Budějovic, ZAPA a jiné stavební společnosti.

 

 
 
 

 
 

ABAS IPS Management s.r.o. - dlouhodobá spolupráce

"Služeb com2com využíváme více jak 3 roky a to v České republice i na Slovensku. I další výběrové řízení v ČR hodnotíme pozitivně, našli jsme společně nové možnosti a dosáhli zajímavých úspor", shrnuje Vladimíra Popardowská. 

 
 
 

 
 

EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o. a druhé výběrové řízení s com2com

"Po úspěšné spolupráci v roce 2012 se naše společnost  při dalším výběrovém řízení obrátila opět na pana Šimůnka. Absolvovali jsme společné výběrové řízení, jehož výsledkem je úspora přes 50% nákladů na službách fixních i mobilních technologií.
Jako společnost, působící v automobilovém průmyslu, vyrábějící a vyvíjející díly snad pro všechny automobilky světa, si nemůžeme v této oblasti dovolit riskovat, proto jsme využili služeb com2com i letos", dodáva Luboš Kupka, ředitel oddělení IT.     

 
 
 

 
 
 
 
Aktuality
ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o.

10.11.2017 | Společnost ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o. vstoupila na český trh v srpnu roku 1991...

 
FUKA SPEDITION, s.r.o.

1.10.2017 | "Na pana Šimůnka jsem kdysi dostal kontakt od mého obchodního partnera. Díky dob...

 
Commode s.r.o.

26.7.2017 | Kertak Energy s.r.o.P A R D A M , s.r.o.PLAY & WIN R.D. a.s....

 
SPN - pedagogické nakladatelství, a.s.

13.10.2016 | SPN – Soukromé Pedagogické Nakladatelství patří v současnosti mezi významné nakl...

 
 
 
Kontaktní údaje

com2com 
Jindřich Šimůnek
Nová Ves 132
373 15 Nová Ves

telefon: +420 721 555 556
e-mail: simunek(at)com2com.cz

 
 

Com 2 Com
Jindřich Šimůnek
Nová Ves 132
373 15 Nová Ves